طراحی سایت، به روند برنامه ریزی و ساخت سایت گفته می شود. متن، تصاویر، فایلهای صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراح سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه ای که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند، استفاده می کنند. در دنیای Web 2.0، زبان های برنامه نویسی دیگر نظیر جاوا اسکریپت، Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl برای ساخت صفحات سایت ها استفاده می شوند تا تعامل کاربر با سایت بوجود آید.

کلیه وب سایت های اجرایی در گروه مدیران هاستینگ فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای جوملا، وردپرس و ... طراحی و پیاده سازی می گردند.
با توجه به حساسیت هایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، پس از گفتگو با مشتری و بسته به نوع کسب و کار مشتری چند طرح گرافیکی آماده می شود و این طرح ها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردد. طرح های ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می گردد.
سپس طرح گرافیک وب سایت جهت نصب در نرم افزار مدیریت پویای وب سایت برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد. در نهایت اطلاعات مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین، کار طراحی سایت و راه اندازی آن به پایان می رسد.

تعرفه های طراحی سایت با توجه به نوع وب سایت مشتری متفاوت می باشد که پس از بررسی نیازهای مشتری اعلام قیمت خواهد شد.
برای مشاوره و راهنمایی در خصوص طراحی سایت می توانید با ما از طریق سیستم پشتیبانی در تماس باشید.