متأسفانه در ایران فرهنگ رعایت حقوق مؤلف یا کپی رایت چندان توسط مردم مورد اهمیت قرار نگرفته است. هنوز ما ایرانی‌ها چندان عادت به استفاده از مجوز قانونی نرم افزارهای مختلف تولید شده در ایران و جهان نداریم.

البته یکی از بهانه‌هایی که همواره مطرح بوده، این است که نرم افزارهای خارجی در ایران به صورت اورجینال عرضه نمی‌شوند که بتوان آن‌ها را به صورت قانونی خریداری کرد.

اما هم‌اکنون این بهانه نیز مرتفع شده است. همان طور که می‌دانید بسیاری از نرم‌افزارها از جمله آنتی ویروس‌ها به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می‌گیرند، اما تنها برای چند روز (مثلا یک ماه) استفاده از این نرم‌افزارها رایگان است و پس از آن می‌بایست کد سریال خریداری شده را وارد کنید تا استفاده از آن برای شما مهیا شود.

در ایران معمولاً این سریال به صورت قانونی خریداری نمی‌شود و توسط افراد کرکر در اختیار عموم قرار می‌گیرد. هر چند وقت یک بار نرم‌افزار این سریال‌های غیرقانونی را در لیست سیاه قرار می‌دهد و کاربر مجدداً می‌بایست برای تهیه سریال بگردد. بنابراین پیدا کردن سریال صحیح و معتبر یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران در ایران است.

همچنین استفاده از نسخه های کرک شده نرم افزارهای امینتی به دلیل اهمیت بالایی که دارند، برای کاربر همراه با ریسک خواهد بود، بنابراین با فروشگاه لایسنس مدیران هاستینگ برای همیشه از این مشکلات خلاصی پیدا کنید!

در این فروشگاه لایسنس و سریال نرم افزارهای زیر به صورت قانونی ارائه می‌شود: