اطلاعیه مهم: انتقال دامین‎

ضمن عرض احترام به اطلاع میرسانیم متاسفانه با توجه به اعمال محدودیت هایی از طرف ریسلو برای کاربران ایرانی لازم است انتقال تمامی دامنه ها به رجیسترار دیگر انجام شود.در صورت عدم انتقال ممکن است ... بیشتر »

محدودیت های ایجاد شده در ریسلو

با توجه به تحریم های موجود علیه کشور، رجیسترار ریسلو محدودیت هایی را در خصوص ثبت دامنه های جدید در نظر گرفته است که در این اطلاعیه شما را از جزئیات آن مطلع می نماییم.مطابق اطلاعیه این ... بیشتر »

انتقال سرور Res11

با سلام و احترام،کاربر گرامی،با توجه به استاندارهای کیفی Modiranhosting و ارتقاء دوره ای سرورها، تمامی وب سایت های موجود در سرور (Res11-96) به سرور جدید منتقل خواهند شد.این انتقال در روز جمعه 25 فروردین  ... بیشتر »

مهم : اخطار امنیتی

کاربران گرامی،متاسفانه امروز شاهد حملات شدید و بسیار گسترده DDOS و Brute Force بر روی سرورهای شرکت بودیم که خوشبختانه از ساعاتی پیش با تلاش های بی وقفه تیم فنی Modiranhosting تمامی حملات متوقف شده اند.شاید ... بیشتر »

انتقال سرور Res16

با سلام و احترام،کاربر گرامی،با توجه به استاندارهای کیفی Modiranhosting و ارتقاء دوره ای سرورها، تمامی وب سایت های موجود در سرور (Res16) به سرور جدید منتقل خواهند شد.این انتقال در روز چهار شنبه ۲۶ آبان ... بیشتر »

اطلاع رسانی مهم امنیتی جوملا

تیم امنیتی جوملا! (JSST) از وجود یک مشکل امنیتی در هسته جوملا پرده برداشت . به زودی نسخه جدیدی از سیستم مدیریت محتوای جوملا ، برای این منظور امنیتی انتشار خواهد یافت . یک نسخه از جوملای 3.6.4 که حاوی ... بیشتر »

بالاخره نسخه 4.6 وردپرس منتشر شد!

بالاخره پس از انتشار 4 نسخه‌ی «آزمایشی» از تاریخ 10 خرداد تا 30 تیر ماه و همچنین منتشر شدن دو نسخه‌ی «نامزد انتشار» در تاریخ‌های 6 و 21 مرداد ماه، نسخه‌ی جدید وردپرس با اعمال تغییراتی فراوان و ... بیشتر »

اطلاعیه مهم: ارتقاء نسخه PHP به 5.6‎

با سلام و احترام،کاربر گرامی، با توجه به استانداردهای امنیتی Modiranhosting، ارتقا دوره ای نرم افزارها و همچنین End Of Life شدن PHP 5.4 که هم اکنون وبسایت شما موجود در سرور CP1-CP15 در حال استفاده از آن است، ... بیشتر »

روز جهانی بک آپ

روز 31 مارچ به عنوان روز جهانی بک آپ (World Backup Day) نام گذاری شده است.Modiranhosting به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت IT، در طول 7 سال فعالیت خود همواره به این جنبه توجه ویژه ای داشته و با ایجاد راهکارهای عملی، ... بیشتر »

اختلال در درگاه اینترنتی بانک ملت

متاسفانه از ساعات ابتدای امروز (یکشنه مورخ 94/10/13)، درگاه اینترنتی بانک ملت با اختلال مواجه شده و به همین دلیل پرداخت صورت حساب ها از طریق این درگاه با خطا همراه بوده است.از تمامی کاربران عزیز ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution